Bu eğitimde; ilişkiler yönetimi (CRM-VRM) modülüne ilişkin temel bilgiler anlatılmaktadır.Bu eğitimi tamamladığınızda; ilişkiler yönetimi modülü ve kullanımına ilişkin temel bilgilere sahip olacaksınız.

Müşteri odaklı hizmet anlayışının önem ve ağırlık kazandığı günümüz koşullarında; cari ilişkilerin gelişimini, neden ve sonuçlarını yakından takip edebilmek, iş akışının belirlenmesinin yanı sıra hedeflerin saptanmasında da büyük önem arz etmektedir. 
Programımızda yer alan cariler ile ilişkiler(150001) kullanıcılarımızın carileri ile kurdukları her türlü iletişimlerini tarih, saat ve süre bazında tanımlayıp arşivleyebilmelerini ve geriye dönük olarak kayıtlarını inceleyebilmelerini amaçlamaktadır.

Cari hesap tanıtım kartı menüsünde; carinize ait detaylarınızı (döviz cinsi, muhasebe hesap kodu vb.) girebilir ve saklayabilirsiniz. Yine  aynı bölümde  adresleri ve yetkili tanımlarınızın girişini yapabilir  ve saklayabilirsiniz.

Teklif verdiğiniz carileri aday cari olarak düşünebilirsiniz ve bu aday cari hesap tanıtım kartından kaydını takip edebilirsiniz.

Föyler menüsü altında bulunan cari ile ilişkiler cari föyü ve cari ile ilişkiler personel föyü menülerinden seçiminizi belirleyerek carileriniz ya da aday carileriniz için föy ekranlarınızı alabilirsiniz.

Operasyon ekranlarını kullanarak, ilgili cari/aday cari için toplu faks, e-posta ve sms gönderimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Analizler ekranında cari analiz küpünü kullanarak raporlama yapabilmektesiniz.

Twitter: https://twitter.com/mikroyazilimas

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mikroyazilimas/

İnstagram: https://www.instagram.com/mikroyazilimas/

Facebook: https://www.facebook.com/mikroyazilimas

Yeni eğitimleri kaçırmamak için: https://www.youtube.com/mikroyazilim1/?sub_confirmation=1