Eğer seri şekilde satış yaptığınız bir işletmeniz varsa yapılan alışverişlerin hesabını düzenli biçimde tutmanızı sağlayan bir satış programına ihtiyacınız var demektir. Etkin biçimde satış takibi yapmanızı sağlayan sade, pratik ancak hızınıza da ayak uydurabilen bir program ile hem işlerinizi sorunsuz ilerletir, hem de satış hacminizi artırırsınız.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?” başlıklı yazıya da göz atmak ister misiniz?

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?” başlıklı yazıya da göz atmak ister misiniz?

Barkod takibi yapmanın kolay yolu” başlıklı yazıya da göz atmak ister misiniz?

Günlük satışlarınızın takibini ve anlık stoklarınızı satış takibi yaparak yönetebilirsiniz. Özellikle barkod destekli bir sistem, bu alandaki yönetim becerinizi artırmanıza yardımcı olur.

Satış takip programı kullanarak

 • Sisteme birçok kullanıcı erişebildiği için tüm mağazalarınızdan ayrı ayrı satış bilgisi elde edebilirsiniz. Ekiplerinizin birbiriyle iletişim kurmasını ve bilgi paylaşımını kolaylaştırırsınız.
 • Kasadan geçen tüm ürünlerinizin anlık stok takibini yapabilirsiniz. Böylece elinizde hangi üründen ne kadar kaldığını bilir, ona göre üretim yapar ya da sipariş verirsiniz. Satış takibi ile tüm üretim planlama süreçleriniz için değerli bir veri elde etmiş olursunuz.
 • Günlük olarak alacağınız satış raporları ile cironuzu kontrol altında tutarsınız.
 • Belirli tarihler arasında ne kadar satış yaptığınızı görerek ve karlılığınızı güncel olarak takip edersiniz.
 • Otomatize olmuş iş süreçleri sayesinde zaman ve enerji kaybını önler, maliyetlerini düşürüp karlılığınızı ve hizmet kalitenizi artırırsınız.
 • Satış ekibinizin performansını ve verimliliğini izlersiniz.
 • Hem mağazalarınız, hem üretiminiz hem de satış ekibiniz üzerinde yönetim ve karar alma kabiliyetinizi artırırsınız.

 Mikro Jump ve Mikro Fly ile satış takibi kolaylığı

Mikro Jump ve Mikro Fly‘ın Sektörel Çözümleri arasındakiPerakende Yönetimi ile;

 • Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen hemen tüm kasalar ile ve yeni nesil yazar kasalar (ÖKC-Ödeme Kaydedici Cihazlar) ile entegre çalışabilirsiniz.
 • Satışlarınızı anlık olarak takip edebilir, stok, cari ve muhasebe verilerini gün sonunu beklemek zorunda kalmadan elde edebilirsiniz.
 • Sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri ve benzeri cihazlarla kolaylıkla veri transferi yapabilirsiniz.
 • Mağazalarınız arasında etkin iletişim kurabilir, anlık stok bilgisi tutulabilir, ürün bilgisi gönderebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilat işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Mikro Jump hakkında daha fazla bilgi alın ve hemen ücretsiz demo talep edin.

Mikro Fly hakkında daha fazla bilgi alın ve hemen ücretsiz demo talep edin.

İşletmeniz için en uygun Mikro yazılımını seçmek için tıklayın.