Kiralanabilir online ticari programları kullanarak şirketinize başta maliyet avantajı olmak üzere için birçok alanda fayda sağlayabilirsiniz. Gelin bu faydaları detaylandıralım:

1.Ödeme kolaylığı ve maliyet avantajı sağlar.

İşletmelerin birincil amacı varlıklarını sürdürmektir. Bu da ancak büyümeye devam ederek yapılabilir. Kısacası ayakta kalmak isteyen her işletme sürdürülebilir şekilde büyümelidir. Sürdürülebilir büyüme ise satışlardan kazanç sağlamak ve kâr elde etmekle gerçekleşir. En az kâr elde etmek kadar önemli bir diğer şey de maliyet kontrolüdür. Verimli bir büyüme için maliyetlerini düşürmek isteyen şirketler öncelikli olarak ilk yatırım maliyetlerini azaltmanın yollarını aramalıdır. Yüksek bedelli ticari programların yazılım lisans giderleri şirketinizin ilk yatırım maliyetlerini artırabilir. İşte kiralanabilir online ticari programlar tam da bu soruna bir çözüm niteliğindedir. Çünkü kiralanabilir online ticari programların yazılım lisans giderleri yıllara bölünür, bu sayede işletmeye ödeme kolaylığı ve maliyet avantajı sunar.

2. Güncelleme ve bakım masraflarını ortadan kaldırır.

Ticari programların bir kere yapılan yatırımla senelerce kullanılması mümkün değil. Gelişen teknoloji, güncellenen mevzuat ve yasalar ticari programların da sürekli olarak yenilenmesini zaruri kılıyor. Dolayısıyla satın aldığınız yazılım ürünü düzenli olarak bakıma girecek, sektörel dinamikler değiştikçe ve iş yapış modelleri geliştikçe güncellenecektir. Kiralama modelinde, kullandığınız online ticari programın güncellemelerinden ek bir bedel ödemeden faydalanabilirsiniz. Kısacası kiralanabilir online ticari programınız, gelecekteki teknoloji yatırımı maliyetlerinizin azalmasını sağlar.

3. İş süreçlerinizi daima güncel tutar.

Kiralanabilir online ticari programınız her an güncellendiği için, program üzerinden devam ettirdiğiniz iş süreçleriniz de daima mevzuata uygun, güncel ve doğru olur. Finansal operasyonlarınızda sağladığınız verim diğer tüm departmanlarınıza yansır. Bu sayede karar alma mekanizmanız ve şirket yönetiminiz de daha etkin şekilde çalışır.

4. Fayda ve maliyet hesabını kolaylaştırır.

İşletmenizde online ticari programı kullanan toplam kullanıcı için, yıllık olarak ödediğiniz yazılım lisans bedelini kişi başı ve aylık olarak hesaplayabilirsiniz. Bu sayede fayda ve maliyet hesabı ile analizini çok daha kolay ve etkin biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

5. Bir üst versiyona ücretsiz geçiş olanağı sunar.

Kiralanabilir modelde, kullandığınız online ticari programın yalnızca kullandığınız özellikleri için ücret ödersiniz. Bununla birlikte ihtiyaçlarını değiştikçe ve çeşitlendikçe bir üst programa ücretsiz olarak geçiş yapabilirsiniz.


İşletmeniz için en uygun Mikro yazılımını seçmek için tıklayın.