Bu  yazıda e-Mikro’nun e-Bordro hizmeti My e-Bordro’nun size ve işinize hangi avantajları sağlayacağını anlattık.

3 maddede e-Bordro

 1. Çalışanlarınıza her ay ödediğiniz ücretin dökümünü içeren detaylı tablo bordonun elektronik versiyonu olan e-Bordro (elektronik bordro), bu kıymetli evrakı zahmetsizce hazırlamanızı ve her bir çalışana tek tek imzalatmanıza gerek kalmadan Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) aracılığıyla sadece tek tuşla göndermenizi sağlayan uygulamadır.
 2. Personelinizin yaptığı işin karşılığında hak ettiği ücreti ve bu ücretten yapılan vergi, sigorta primi gibi kesintileri gösteren online maaş bordroları, işçiyi de sizi de güvence altına alır. Bu yüzden içeriğinin doğru olması çok önemlidir. e-Bordro ile bordrolarınızı ticari programlarla kolayca ve eksiksiz hesaplayıp düzenleyebilir, böylece zamandan tasarruf edersiniz.
 3. Kullanıcı adınız ve şifrenizle e-Devlet sistemine giriş yapan 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4A maddesine bağlı kamu çalışanları, sistemdeki e-Bordro uygulaması ile maaşlarını kolayca sorgulayabilir, maaş hareketlerini detaylı olarak takip edebilir. Aynı ekrandan asgari geçim indirimi (AGİ) kazanımları gibi ek ödemeler de öğrenilebilir.

Bordro programıyla neler yapabilirsiniz?

e-Bordro sistemini ve bordro programlarını kullanarak

 • Personel girişi yapabilir, çalışanlarınızı özlük bilgileri, sicil kartları, puantaj işlemleri, borç ve devir tanımlamaları, izin kartları, talepleri vb. bilgilerle sisteme kaydedebilirsiniz. Tüm bu bilgileri tek bir platform üzerinden kolayca görüntüleyip düzenleyebilirsiniz.
 • Personel bilgilerini dilediğiniz gibi güncelleyebildiğiniz için bordroları da her zaman güncel ve doğru bilgilerle hazırlarsınız.
 • İşçi bilgilerini ve bordrolarını uzun süre güvenle saklayabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz bordroları çalışanlarınızla ve mali müşavirinizle paylaşabilirsiniz.

e-Mikro ürünü My e-Bordro’nun size kazandıracağı 7 avantaj

 1. My e-Bordro, masaüstü ve bulut iş çözümleriyle tam uyumlu olarak çalışır.
 2. Başka İK ve personel programları aracılığıyla dışarıya aktardığınız bordroları birkaç tıkla içe aktarır; personelinize hemen göndermenizi sağlar.
 3. KEP sayesinde ıslak imza atma zorunluluğunun neden olduğu operasyonel yükü yok eder, zaman kazandırır.
 4.  Baskı maliyetini ortadan kaldırır.
 5. Çalışanlarınızı kolayca yönetmenizi sağlar, İK personelinizin verimliliğini artırır.
 6. Kanunla tam uyumlu olduğundan verilerinizi 20 yıl boyunca güvenle saklar, sizi ve işletmenizi güvenceye alır.
 7. Herkesin tercihen kullanımına açıktır, zorunluluk içeren bir uygulama değildir.

My e-Bordro’dan Mikro Yazılım Personel Modülü ile ve personelinize KEP adresi satın alarak faydalanabilirsiniz. My e-Bordro’nun aktivasyonu hakkında ayrıntılı bilgi almak için e-Mikro’nun web sitesindeki ürün talep formunu doldurabilirsiniz:

https://www.emikro.com.tr/urun-ve-hizmetler


İşletmeniz için en uygun Mikro Yazılım programını seçmek için tıklayın.

Şimdi Mikro Yazılım programlarını kiralama modeliyle de kullanabilirsiniz.