Bu eğitimde; ihracat yönetimi modülü ile ilgili temel bilgiler anlatılmaktadır. Bu eğitimi tamamladığınızda; ihracat yönetimi modülü kapsamında hangi işlemlerin yapıldığını öğreneceksiniz.

Birçok işletmenin hızlı bir şekilde büyümesini sağlamak, pazarda etkili bir konuma gelmek için ihracat süreçlerinin detaylı ve hızlı bir şekilde yürütülmesi kritik önem arz etmektedir. İhracat modülü ile firmaların ihracat süreçlerini hızlı ve etkin bir şekilde kontrol edebilmeleri mümkündür. İhracat kartları detay takipleri, İhracat sürecinde hazırlanması gereken belgeler, İhracat kartından alınan siparişlerin ve faturaların girişleri, Çeki listesi (Packing list), Gümrük çıkış beyannamesi , A.TR belgesi, EUR.1 Dolaşım sertifikası, Orijinal döviz satış belgesi.

İhracat modülüne ilişkin kayıtların oluşması ile birlikte ihracatta yer alan “dahilde işleme izin belgeleri” ve beyannamelerin yanı sıra “Diib Kapama” işlemleri operasyonel ekranlardan tek tuşla yapılabilmektedir. 

İhracat modülünde yer alan zenginleştirilmiş raporlar ile ihracat hareketlerinizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra “listeler” menüsü ile ihracat kartlarınızın, siparişlerinizin ve faturalarınızın listesini ister evrak numarasına isterseniz de tarihe göre toplu olarak alabilmeniz mümkündür.

Twitter: https://twitter.com/mikroyazilimas

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mikroyazilimas/

İnstagram: https://www.instagram.com/mikroyazilimas/

Facebook: https://www.facebook.com/mikroyazilimas

Yeni eğitimleri kaçırmamak için: https://www.youtube.com/mikroyazilim1/?sub_confirmation=1