Bu eğitimde; Mikro ana ekranında yer alan bilgi, yardım ve lisans sorgulama butonlarının ne işe yaradığı anlatılmaktadır.Bu eğitimi tamamladığınızda; bilgi, yardım ve lisans sorgulama butonlarının işlevi hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Program ana ekranda yer alan  bilgi butonu ile kullandığınız programın sürümü, lisansı, uygulama versiyonu, bayi bilgileri, Mikro iletişim adresleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

“İletişim” bölümünde Mikro Yazılımın güncel adresi, telefonu ve faks numarası mevcuttur. İnternet bağlantınız varsa ihtiyaçlarınız doğrultusunda; destek, satış, info ve öneriler mail adreslerine en hızlı şekilde ulaşmanız için ilgili adresleri tıklamanız yeterli olacaktır. Ve en önemlisi bu adreslere mailinizi atarken, çalıştığınız programın bilgileri, lisans bilgileri ve firma bilgileri otomatik olarak gönderilmiş olacaktır. Ayrıca web ve forum sayfalarımıza da anında ulaşabileceksiniz.

Mikro Yardım bölümü ile yardım dokümanları düzenli hale getirilmiş olup, tüm dokümanların içeriği arama yeteneği ile desteklenmiştir. Bununla birlikte sık kullandığınız dokümanları “sık kullanılanlar” bölümüne ekleyip daha sonra kolay erişim sağlayabilirsiniz. İçindekiler, arama ve sık kullanılanlar bölümlerine Mikro Yardım kontrol panelinden erişebilirsiniz.

Yardım (F1) ekranının üst bölümünde yer alan Online Yardım butonunu tıklayarak, destek departmanımıza bağlanıp online destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Program ilk kurulduğunda demo durumunda olup, lisanslı ürün olabilmesi için şifre alınarak lisanslanması gerekmektedir. “Lisans sorgulama” butonu ile programın lisanslanması  sonrasında lisans sahibi , lisans numarası, son şifre alım tarihi, bayi gibi bazı bilgilere hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/mikroyazilimas

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mikroyazilimas/

İnstagram: https://www.instagram.com/mikroyazilimas/

Facebook: https://www.facebook.com/mikroyazilimas

Yeni eğitimleri kaçırmamak için: https://www.youtube.com/mikroyazilim1/?sub_confirmation=1