Bu eğitimde; AVM-Site Yönetimi modülüne ilişkin temel bilgiler anlatılmaktadır.Bu eğitimi tamamladığınızda; AVM-Site Yönetimi modülünün ilgi alanlarını öğreneceksiniz.

Alışveriş merkezleri için özel olarak geliştirilmiş olan AVM9000 ürünü, tüm bağımsız ve ortak alanlara ait her türlü detayın tanımlanabilmesini ve takip edilebilmesini sağlıyor.

AVM9000, ERP ürünleriyle entegre bir şekilde kullanıldığında; stoktan satın almaya, hizmet-masraf yönetiminden demirbaş yönetimine, finanstan muhasebeye, karar destek yönetiminden personel yönetimine, insan kaynakları yönetiminden servis bakım yönetimine kadar tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak karşılayabilir.

Kartlar menüsü ile site, hizmet, kira, bağımsız bölüm gibi kartların tanıtımları yapılır. Evraklar menüsü altında tanımlanan kartlar kapsamında evrak girişleri ile dağılım yapılabilir. Yönetim menüsünden tanımlamış olduğumuz kartların kontrollerini yapıp; üzerlerinden değişiklik, silme gibi işlemlerimizi yapabiliriz. Operasyon menüsünden onaylama ve faturalama gibi işlemleri tek tuş işlemi ile yapabilmek mümkündür. Raporlar kısmından, finansal veriler ile ilgili dokümanların kontrolünü sağlayabilirsiniz. Listeler bölümündeki menüden site ya da AVM  içerisindeki bağımsız bölümlerin listesini alıp son durumlarını kontrol edebilirsiniz.

Twitter: https://twitter.com/mikroyazilimas

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/mikroyazilimas/

İnstagram: https://www.instagram.com/mikroyazilimas/

Facebook: https://www.facebook.com/mikroyazilimas

Yeni eğitimleri kaçırmamak için: https://www.youtube.com/mikroyazilim1/?sub_confirmation=1