Artık banka hesaplarınızı tek tek kontrol etmek yerine tek bir ekrandan bir bakışta kolayca görüntüleyebilirsiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Banka hesap takibini kolaylaştıran Mikro Online Hesabım ile tanışın

Mikro Yazılım, tüm banka hesaplarınızı tek ekrandan bir tıkla görmenizi sağlayan yeni ürünü Mikro Online Hesabım ile karşınızda! Artık işletmenizin büyüklüğü ve sektörünüz ne olursa olsun çalıştığınız bankalardaki hesaplarınızı Mikro Online Hesabım kullanarak tek bir platform üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Üstelik yalnızca bakiyenizi değil, hesap hareketleriniz de kontrol altında!

Tek ekrandan çoklu banka hesabı takibi

Mikro Online Hesabım, tam 18 farklı bankanın özel servisleri ile entegre çalışır. Mikro Online Hesabım kullandığınızda çalıştığınız bankaların internet sitelerine ya da mobil aplikasyonlarına teker teker giriş yapmanıza ya da ayrı ayrı hesap hareket listeleri oluşturmanıza gerek kalmaz. Üstelik Mikro Online Hesabım ile yalnızca bakiyelerinizi değil, belirlediğiniz tarihler arasındaki hesap hareketlerinizi de zahmetsizce takip edersiniz.

Mikro Online Hesabım’ı kullanın, zamanınız size kalsın

Banka hesap takibi, günlük işleriniz arasında belki de en el oyalayıcılardan birisi. Üstelik teker teker hesap girişi gerektirdiğinden zamanınızı ve enerjinizi de çalıyor. Mikro Online Hesabım kullanarak bu zaruri görevi zahmet verici bir bir iş olmaktan çıkarıp zamandan tasarruf edebilir, asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırabilirsiniz.

Mikro Online Hesabım’ı kiralayarak kullanın

Yıllık kiralama modeliyle edinebileceğiniz Mikro Online Hesabım’da çalıştığınız banka sayısına göre bir paket seçersiniz. Belirli bir bankada kaç tane hesap ve IBAN’a sahip olursanız olun Mikro Online Hesabım ile hepsini ek bir ücret ödemeden takip etme şansına sahipsiniz.

Paket ismi Banka sayısı Yıllık  fiyat
Küçük 0 -3 Banka ₺1.500+KDV
Orta 4-7 Banka ₺4.020+KDV
Büyük 8-15 Banka ₺8.400+KDV
Kurumsal 15-30 Banka ₺16.560+KDV

Mikro Online Hesabım’ı hemen deneyin

Web sitemizdeki ücretsiz formu doldurarak demo talebinde bulunabilirsiniz. İş Ortağımızın size özel olarak yapacağı uygulamalı sunum ile Mikro Online Hesabım ve diğer ürünlerimizle tanışabilir, işletmenizin ihtiyaçlarını hemen en doğru şekilde karşılamaya başlayabilirsiniz.


İşletmeniz için en uygun Mikro Yazılım programını seçmek için tıklayın.

Şimdi Mikro Yazılım programlarını kiralama modeliyle de kullanabilirsiniz.