Sistem Global, online danışmanlık ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek Kısa Çalışma Ödeneği için de danışmanlık sunmaya başladı.

Sistem Global’den ‘Bütünleşik Danışmanlıklar’

Uzaktan çalışmak zorunda olduğumuz bu günlerde Sistem Global online platformu eDanışman üzerinden sunduğu Ar-Ge, Patent, Mevzuat Uyum ve Risk Yönetimi, Vergi, Bordro ve SGK Teşvikleri alanlarındaki online danışmanlık hizmetlerine ‘Bütünleşik Danışmanlıklar’ başlığını da ekledi. Bu kapsamda ilk olarak Kısa Çalışma Ödeneği’ni ele alan firma, aşağıdaki danışmanlıkları sunuyor:

  • Kısa Çalışma için analiz ve karar danışmanlığı 
  • Uçtan uca Kısa Çalışma danışmanlığı (Analiz + karar + uygulama) 

Covid-19 ile mücadele kapsamında alınan önlemlerden biri olan, İşsizlik Sigortası Fonu kapsamında yürürlüğe konan ve personel maaşlarının bir kısmının devlet tarafından ödenmesi anlamına gelen Kısa Çalışma Ödeneği’nin doğru uygulanması ve sağlıklı şekilde yürütülmesi için dikkat edilmesi gereken birçok nokta var. 

Sistem Global, Sistem Global’in alanında uzman 320 kişilik alanında ekibi ile Kısa Çalışma başvurusu sürecinde ve sonrasında soruların cevaplandırılmasından başvuru evraklarının değerlendirilmesi ve bordro hazırlanmasına kadar uçtan uca ve birebir online danışmanlık sunuyor.

Sistem Global, sektörün en kapsamlı destek sunan online platformu eDanışman’ı, ülkedeki tüm firmaların ve kişilerin kullanımına sunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın.


İşletmeniz için en uygun Mikro Yazılım programını seçmek için tıklayın.

Şimdi Mikro Yazılım programlarını kiralama modeliyle de kullanabilirsiniz.