Sistem Global’in 24 yıllık bilgi birikimini, yetişmiş insan gücü potansiyelini artırmak için faaliyete geçirdiği ve 2018’den beri eğitim organizasyonları düzenleyen Sistem Akademi, eğitimlerini artık Sistem Global’in dijital danışmanlık platformu eDanışman aracılığıyla veriyor.

Sistem Akademi ile eğitim her yerde

Özellikle Ar-Ge firmaları ile Ar-Ge yoğun üretim yapan teknoloji firmalarına nitelikli iş gücü yetiştirmek amacıyla düzenlenen Sistem Akademi eğitimleri, Türkiye’nin önde gelen üniversite ve akademisyenleri ile iş birliği içerisinde, her biri kendi alanlarında saha deneyimi ve pratiğine sahip uzman danışmanlar tarafından artık online olarak da verilecek.
 
“Yeni meslek, yeni gelecek” mottosuyla yola çıkan akademi, ilgililere online olarak katılabilecekleri, yetkinliklerini artıracak, kolay ve hızlıca ulaşılabilen eğitimler sunuyor. Ücretli ve ücretsiz olarak uzaktan katılım sağlanabilecek eğitimlerin sonunda e-sertifika ile belgelendirme yapılacak.
 
Ar-Ge, Mevzuat Uyum ve Risk Yönetimi, Patent ve Vergi olmak üzere 4 ana başlığın altında 40’a yakın Sistem Akademi eğitimine online platform eDanışman üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Online eğitimler hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için tıklayın.

Sistem Global, sektörün en kapsamlı destek sunan online platformu eDanışman’ı, ülkedeki tüm firmaların ve kişilerin kullanımına sunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın.


İşletmeniz için en uygun Mikro Yazılım programını seçmek için tıklayın.

Şimdi Mikro Yazılım programlarını kiralama modeliyle de kullanabilirsiniz.