26 Eylül 2013 Perşembe

Mikrofortuna güncellemeleri

·       İsteğe bağlı olarak seçilen genel  görünüm grafiklerinin, kullanıcı e-Posta adresine mail gönderilebilmesi özelliği eklendi.

·       Mikrofortuna hızlı erişim ekranında kart, evrak, kullanıcı notları ve tüm menüler içerisinde istenilen kelimenin aranabilmesi özelliği eklenmiştir. Bu sayede kart, evrak, kullanıcı notları ve menüler içinde ulaşılmak istenen kelimeye ait sonuçlar kolaylıkla izlenebilir.

·       İthalat ve ihracat modülleri Mikrofortuna programımıza eklenmiştir. İthalat ve İhracat işlemlerini kullanan kullanıcılarımız ilgili modülleri kullanarak bu işlemlere ait bilgi girişi, raporlama ve muhasebe işlemlerini yapabilirler.

·       Geçici Vergi Beyannamesi programımıza eklenmiştir.

·       Kullanıcı tanımlı gruplar menüsünden tüm kart ve evraklar için tanımlanabilen ilave grupların küp raporlarında da kullanılması imkanı sağlanmıştır. Bu sayede kart ve evraklar için oluşturulan kullanıcı gruplarının küp raporlarında kullanılarak, yapılacak analizlerin grup toplamlı olarak  alınabilmesine imkan sağlanmıştır.

·        Kart ve evrak görünüm ekranlarında listelenen kayıtların çoklu seçim yapılarak, kart ve evrakların toplu olarak silebilmesi imkanı sağlanmıştır.

·       Excel'den veri aktarımlarında performans düzenlemesi yapılmıştır.

·       Alım ve satım yaptığınız firmalardaki stok kodları ile kendi stok kodlarınızın eşleştirilmesi imkanı sağlanarak giriş ve çıkış işlemlerinde karşı firma stok kodunu kullanarak bilgi girişlerinde kolaylık sağlanmıştır.

·       Seri No. takibi modülünü kullanan kullanıcılarımız için Seri No. paketine "Miktarsal cihaz depo raporu" eklenmiştir.

·       Hizmet alım ve satış sözleşmeleri operasyonlarına ÖİV hesaplamasının yapılması sağlanmıştır.

·       Satış fiyatları yönetimine, stok satış fiyatlarının text dosyadan programa aktarım edilebilmesi imkanı sağlanmıştır.

·       Standart muhasebe fişine, text dosyadan programa aktarım özelliği eklenmiştir.

·       Çoklu seçimli Ba-Bs mutabakat mektubu gönderimi işlemi programımıza eklenmiştir.