9 Temmuz 2013 Salı

İ.Ü. İŞLETME FAKÜLTESİ, İŞLETME İKTİSADI ENSTİTÜSÜ MEZUNİYET TÖRENİ

Mikro Yazılımevi olarak 3 Temmuz 2013 Çarşamba günü, oldukça önemli bir etkinliğe imza attık.
Eğitime katkıları ve teşvikleri ile her zaman dalında örnek olan Mikro, bu sefer de İstanbul Üniversitesi’ndeydi.
İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme İktisadı Enstitüsü Yüksek Lisans öğrencilerinin İşletme Fakültesi Oditoryumu'nda gerçekleşen mezuniyet töreninde, destekleyici olan firmamız eğitimciler tarafından çok güzel karşılandı.
Açılış konuşmasını yapan İşletme İktisadı Enstitüsü Müdürü ve aynı zamanda Mikro Yazılımevi danışmanı Prof. Dr. Recep Pekdemir, Genel Müdürümüz M. Mete Önal’ı tanıtarak, onur konuğu olarak konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet etti.
                                  Prof. Dr. Recep Pekdemir   

                                   Gen. Md. M. Mete Önal  
Sn. M. Mete Önal, konuşması sırasında, tüm mezunları tebrik ederek, onlara tecrübelerini aktardı. Takım çalışmasının iş dünyasındaki gerekliliğini, çalışanlara duyulması gereken güveni, fikir birliğini, tüm ekibin birlikte tek bir güç ve vücut olarak çalışmasının önemini vurguladı. Konuşmasını tecrübelerinden yola çıkarak bir örnek ile bitirdi. “Sular yükselince balıklar karıncaları yer, sular alçalınca ise karıncalar balıkları yer. Siz ne karıncalardan taraf, ne de balıklardan taraf olmalısınız. Siz suyu yönlendiren tarafta olmalısınız.”

Tüm mezunların, iş hayatlarında başarılı ve emin adımlarla ilerlemesini dileriz.

Mikro Yazılımevi A.Ş.